Bartın Sohbet Odaları


Bartın Sohbet Odaları

– Hadi sende gel bağlan, Bartın Sohbet Odaları Sayesinde yeni Arkadaşlıklar edin.

Evet Yeni bir sohbet sitesinde sizlere merhaba 🙂 bugün Karadeniz Chat odalarına giriş yapan kullanıcılarım için Karadeniz bölgesi hazırladım vede güzel bir şehir ama tamam Karadeniz bölgesinin her bir bölgesi ayrı bir cennet ama küçük olduğundan mıdır bilinmez ama çok farklı gözle bakıyorum bu şehire, hadi birlikte gezelim bu şehir’i peki bahsedelim şehirden hadi başla : Bartın Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Bartın Hakkında Sizlere detaylı bilgi vermeye devam edelim,

Bartın ilçeleri Toplam 3 tane ilçesi bulunmatka bunlar : Amasra Kuruçaşile Ulus ve bir çok güzel yerleri var öyle küçük göründüğüne bakmayın hani 🙂 peki Bartın Tarihi yerler Fatih Cami Kuşkayası yol anıtı Kemere köprüsü ağlayan ağaç Bakacak tepesi Akkonak köyü Direkli Kaya Madenci heykeli Balıkçı Congar Mehmet Anıtı ve bir çok güzel yerleri olan şehrimiz sizleri ziyarettlerini bekliyor peki son olarak sizlere : 750 azalmış vede 198.249 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise: 97.908 erkek ve 100.341 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,39 erkek, %50,61 kadın olarak bilinmekte peki Bartın Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli Chat Sitelerine davet etmek istiyorum.
-*
Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Bartın Muhabbet Odaları

Hadi sende gel bir çok kişiyle burada muhabbet etmek sizlerin elinde hadi gel sende bağlan. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte hadi gel bağlan Muhabbet etmeye başla bir çok kişiyle burada üyelik yok abonelik yok hadi gelin Chat siteleri bulunmakta hadi sende gelip birlikte Sohbet etmeye başla. Online olarak burada en güzel şekilde bağlaya bilirsiniz, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan giriş yapabilirsiniz. Radyo dinle oyun oyna hadi gelin birlikte Seviyeli olarak katılımlar sağlaya biliriz, hadi gelin çok güzel zamanlar geçirelim. burada eğlencenin dibine vuralım 7/24 Sohbet etmek burada sizlerin elinde hadi sende gelip bizlerle ortam da muhabbet etmek ister misiniz.

Bartın Sohbet Odaları

Bartın Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 197 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 27 Ocak 2021

3 Yorumlar
zeliha

bir zamanlar böyle sohbete girdigim yerlerdi yine varmış cok sevindim arkadaşlıklar cok önemli burdada o rotamı tekrar yaşaıdm tşk ediyorum

Feriaaa

Seviyeli aile ortamı burda olmak ayrıcalık ve şimdi sizde bu ayrıcalıga sahip olacaksınız Bartınlılar hemen gelin ve tanışalım diyorum ben .))

seheryeli

seviyeli bir aile ortamı arkafasşlıgın sohbetın guzel oldugu bır ortam gelırseniz pişman olmazsınızz iyi sohbetlerr

Cevap bırakın